Офсетний друк

    Для випуску друку продукції середнім і великим тиражем найчастіше використовується офсетний друк. Цей вид друку дозволяє отримувати максимально можливу кількість копій готової продукції за мінімальною ціною.

Офсетний друк в користується великою популярністю, його використовують для створення різної поліграфічної продукції. Компанія «Мікс друк» пропонує великий перелік поліграфічних послуг. У нього входять: друк брошур, каталогів, листівок, візиток, книг, календарів та багатьох інших видів друкованих виробів.

Способом офсетного друку проводиться значна частка поліграфічної продукції. Її основні переваги — висока ступінь автоматизації процесу виробництва і економність. При малих тиражах високої якості можна досягти завдяки цифровому друку, але при середніх і великих тиражах його забезпечує саме офсетний друк. Одна з особливостей виробничого циклу — складність і витратність підготовчого етапу. Це визначає вартість офсетного друку: вона тим нижче, чим більше замовлений тираж.

У Вас залишились запитання? Бажаєте зробити замовлення?

Введіть ваш номер та наш менеджер передзвонить Вам протягом 3 хвилин

Ваше имя (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Тема

Сообщение

У Вас залишились запитання? Бажаєте зробити замовлення?

Введіть ваш номер та наш менеджер передзвонить Вам протягом 3 хвилин

Вам зручно спілкуватись в мессенджері?

напишіть нам і ми відразу відповімо 🙂

viber (1) whatsapp telegram

*Спеціальні пропозиції для рекламних агенств, з питань співпраці: parter@mixdruk.rv.ua

Ми помітили, що ви на нашому сайті з мобільного телефону, якщо Вам набридло гортати сторінки сайту, зателефонуйте нам, або напишіть в мессенджер і наш менеджер відповість Вам на всі запитання…

З найкращими побажаннями, команда «Міх Druk»

viber (1) whatsapp telegram 

Переваги офсетного друку:

Стислі терміни

Можливість реалізації замовлень в мінімальний термін  (від 2 до 5 днів)

Висока якість

Точна передача півтонів, висока чіткість відтворення дрібних деталей

Доступна ціна

Великі тиражі друку зменшують вартість однієї одиниці друкованого примірника.

Післядрукарська обробка

Від чого залежить вартість офсетного друку?

  • Щільність і тип паперу для офсетного друку. Щільний матеріал презентабельний, але дорожчий. Папір низької щільності і без фактури дешевший.
  • Розмір обраної продукції. Чим більший формат, тим вище вартість.

Рекламне агенство «Mix Druk» друкує офсетним методом в короткі терміни — протягом 2-5 днів. Просимо врахувати, що можливий і терміновий друк за домовленістю (тираж готовий на наступний день) але в такому випадку вартість замовлення може збільшитись на 50%.

Доставка:

  • Доставка замовлення по Україні здійснюється транспортними компаніями за рахунок покупця.
  • При замовленні від 700 грн. доставка по Україні  БЕЗКОШТОВНА!

Також можемо доставити (передати маршруткою) друк в Березне, Володимирець, Гощу, Дубно, Дубровицю, Зарічне, Здолбунів, Корець, Костопіль, Млинів, Острог, Радивилів, Рокитне, Сарни, Ковель, Луцьк, Новоград Волинський, Житомир, Нововолинськ, Вараш та інші міста за домовленістю. Якщо ви бажаєте почати бізнес в сфері реклами, пропонуємо надзвичайно лояльні партнерські умови. Особливо шукаємо для співпраці людей в районних центрах Рівненської та Волинської області

Що друкують офсетним методом? 

Традиційний перелік продукції сформувався на основі практики використання технології і очевидних фінансових переваг. Він включає: журнали, каталоги, книги, блокноти, газети; кольоровий друк флаєрів і листівок; друк візиток недорого (при тиражах від 5000 шт. собівартість дуже низька). настінні, настільні та квартальні календарі. Наша друкарня друкує всі перераховані види поліграфії та забезпечує доставку транспортними компаніями по Україніта може передати в Березне, Володимирець, Гощу, Дубно, Дубровицю, Зарічне, Здолбунів, Корець, Костопіль, Млинів, Острог, Радивилів, Рокитне, Сарни, Ковель, Луцьк, Новоград Волинський, Житомир, Нововолинськ, Вараш та інші міста за домовленістю .

В портфоліо  представлені фото зразків продукції.

Отримати більш детальну інформацію або залишити заявку Ви можете по телефону, поштою, через месенджер або через форму зворотнього зв'язку

З найкращими побажаннями, команда «Міх Druk»

 

viber (1) whatsapp telegram 

e-mail: mixdruk.rv@gmail.com

тел (+38068) 473 06 00 
тел (+38093) 259 06 00